Antalya Kiralık Araba Arayanlar Dikkat!

Antalya kiralık araba arayanlar mutlaka önceden arabalarını rezerve etmeliler. Bir öğrenci kenti olan bu şehirde kiralık araba Antalya arayışları her geçen ay daha da artmaktadır. Fakat araç bulamayacağım diye de her önüne gelen şubeden araba kiralamanın pek bir mantığı da yok. Bu konuya ciddiyetle yaklaşmanızı da ayrıca öneriyorum yoksa arabayı satın almaktan çok daha fazla cezalar ve yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Erken rezervasyonun başka bir önemi ise Antalya araç kiralama fırsat kampanyalarından faydalanmak olacaktır. Her araç kiralama şirketi dönemsel olarak marka bilinirliliğini arttırmak için kampanyalar yaparlar. Özellikle kış mevsiminde başlayan fırsatlar bahar aylarına kadar devam eder. Her firma araba filosuna bir yenilerini katıp her geçen sene daha da kar etmeye çalışırlar bu yüzden antalya araç kiralama kampanyaları hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Bu kampanya içerisinde neler olabilir? Normalde araba kiralamanın günlük km limiti 400’dür. Kampanya dönemlerinde ise size ek olarak 50 ile 100 km ekstra verebiliyorlar. Erken ödeme yaparsanız yüzde 25’e varan indirim kazanabilirsiniz. Ekstra navigasyon,bebek koltuğu ya da lastik,jant,far koruma da ücretsiz sahip olabilirsiniz. Online araç kiralama Antalya Kemer ilçesinde çok daha fazla yapılıyor. Sebebi ise otellerin de birer rent car firmalarına dönüşmesidir. Personel çalıştırıp maaş ve sigorta ödemek yerine müşterilerini internete yönlendirip indirim yapıyorlar bu sayede personel masraflarından da kurtuluyorlar. Bizce bu noktada müşteriler daha avantajlı durumda oluyorlar.

Antalya Havaalanı Araç Kiralama

Kiralık araba antalya arayışında olanlara madde madde tavsiyeler;
1)Kiraladığınız aracın full kaskosu var mı yok mu bir kontrol ediniz.
2)Kiraladığınız aracın sigorta ve muayesinin olmaması aracın bağlanması anlamına gelir ve polis çevirmesinde aracınız elinizden alınır.
3)Periyodik bakımları yapılmayan araçlar sizi yarı yolda bırakır son model az km araba kiralamaya dikkat ediniz.
4)Oto kiralama Antalya ilinde kurumsal firmalar ile yapıldığı gibi merdiven altı yerlerde de yapılıyor. Firmaları iyice araştırın her firmadan araç kiralanmaz.
5)Mutlaka km ek paket satın alın.
Buraya kadar araba kiralama hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Umarım yazılarımız sizler için faydalı oluyordur. Sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir