Beşiktaş Araç Kiralama

Hiç unutmuyorum Beşiktaş araç kiralama firmasının kapısından girer girmez merhaba kolay gelsin dediğimde herkes şaşırmıştı. İstanbul en ucuz oto kiralama yöntemi olarak bir merhaba kelimesinin bu kadar işe yarayacağını asla tahmin etmemiştim. Laf lafı açtık araç kiralama firmaları ile sohbet ettikten sonra adamın söyledikleri beni şaşırtmıştı. Meğer hiç kimse merhaba kolay gelsin ya da iyi çalışmalar sözleri ile içeri girmiyormuş.

Hoş sohbetimiz sonunda adamlar bana en son model ve en düşük km’deki arabalarını tavsiye ettiler. Ben de onların tavsiyelerine uyup Passat arabayı kiraladım. Demem o ki İstanbul arac kıralama şirketlerine siz kibar bir şekilde yaklaşırsanız onlar da size daha samimi yaklaşıyorlar. Abi bu araba sana yaramaz modundalar. Ama siz kaba ve egoist müşteri tavırları ile rent a car şirketinin kapısının içinden geçerseniz o zaman size en dandik arabayı verirler. İnsanız hepimiz sohbeti severiz öyle değil mi? Sizlere uygun fiyata araba kiralama İstanbul tavsiyeleri vermek gerekirse şirkete direkt olarak ”Abi elinizde Mercedes E200 var mı?” demek yerine bütçeniz dahilindeki grup araçları sorun. Eğer ekonomik sınıf bir araç düşünüyorsanız. ” Abi elinizde orta sınıf dizel araçlardan hangileri var?” sorusunu sormak satıcıya işe hakim olması konusunda yardımcı olacaktır. Size sunduğu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. İlla ki direkt marka model sorarsanız kiralık araç bulamama sorunu yaşarsınız. Araç kiralama fırsatları İstanbul hakkında söyleyeceklerime bazı eklemeler de yapmak istiyorum.

Araç Kiralama Ücretleri İstanbul

Ucuz oto kiralama fiyatları İstanbul ilinde pek mümkünken yapılan bazı yanlışlara değinmek istiyorum. Eğer sık sık araba kiralayan biriyseniz sürekli aynı rent a car firmasından araç kiralamaya gayret ediniz. Pek tabi kiraladığınız yerden memnunsanız. Memnun olduğunuz yerden sürekli araba kiralarsanız size her seferinde indirim yapacaklardır. Unutmayalım ki arabayı kiraladığınız yere güven vermek ilk kriterdir. İstanbul içi araç kiralama ile havalimanlarında araç kiralamak arasında çok fazla fark olmasa da firma bazında farklılıklar mutlaka olacaktır. Her şirketin araba kiralama kuralları,yaptırımlar ve müşteri memnuniyeti kıstasları farklıdır. Arabayı kiralarken başka yerde bu kadar fiyattı diye konuşmayın. Zaten aynı firma olsaydı bu şoku yaşamazdın. Eğer böyle bir cümle kullanırsanız onlar da size o zaman git arabanı oradan kirala derler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir