Rent A Car Beylikdüzü

İstanbulda araba kiralama ucuz olsun diyorsanız o zaman doğru adres Beylikdüzü araç kiralama şirketleri olacaktır. Beylikdüzü lokasyon olarak İstanbul’un sonunda sayılır. Kimilerine göre İstanbul’da bile sayılmayan bu yerde çok fazla alternatif olmamakla birlikte Bahçelievler ya da Bakırköy kadar müşteri seçeneklerine sahip değiller. Bakırköy’de günlük 200 TL^ye kiraladığınız bir aracı Beylikdüzü’nde 150 TL^ye kiralamak garanti diyemem ama mümkündür.

İstanbul araba kira ilanlarına şöyle bir göz attığımda gözlerimin gördüklerine inanamadım. Herkes tutturmuş ”rent a car” kaskolı araçlarımız sizleri bekliyor diye. Arkadaşlar daha önce bin kere söyledim. ”Full rent a car kaskosu” diye bir şey yok. Düşünsene araba kiralama şirketinden 100 TL’ye araba kiralıyorsun sonra arabayı bir trafik kazasında pert ediyorsun. Daha sonra kaza yerine hemen araba kiralama şirketinden gelecekler ve sana hemen sana 0 km araba mı verecekler sanıyorsunuz? Şehir efsanesi haline gelmiş bir kalıp. O zaman ben de gideyim bir tane Polo araba kiralayayım dedemin bahçesini gezeyim arabanın alt takımlarını parçalayayım. Daha sonra da nasıl olsa kiralık araba kaskosu var diye yeni bir araba isteyeyim? Araç kiralama ucuz İstanbul ilinde var dedik de bu kadar demedik. Sizin kendi arabanız olsa böyle bir şeye müsaade eder misiniz? Araç kiralama istanbul en ucuz 100 TL zaten. Firmalar bu işten ne kadar kazanıyorlar ki size arabayı parçalamanıza müsaade etsinler. Gayet açık ve net söylüyorum evinizi bile satmak zorunda olursunuz. Kiraladığınız aracın sizin olmadığını ve aldığınız şekilde teslim etmek zorunda olduğunuzu asla unutmayın ve arabaya gözünüz gibi bakın.

Araba Kiralama Ucuz İstanbul

Uygun fiyata oto kiralama istanbul ilinde yapacaksanız başınız ağrımasın diye ”full kasko” olayına bir açıklık getirmek istiyorum. Sizin kiraladığınız araç bir rent a car firmasına ait olduğu için ve firma da haklı olarak arabalarını kime kiraya verdiğini hesap edemediği için kaskolarına ek durum ekliyorlar. Nasıl ki sıradan vatandaşlar kendi arabalarına kasko yaptırırken deprem,yangın,dolu ve doğal afet ile ilgili eklemeler yapıyorlar aynı şekilde rent a car firmaları da kendilerini garantiye almak için hırsızlık ve diğer tedbirleri ekliyorlar. Araç kiralama en ucuz İstanbul ilinde 100 TL^den başlar ve hiç kimse siz kaza yaptınız diye size yaptırım yapmaktan çekinmez. Yani sözün özü emanet atın canı tez olurmuş atasözü boşa söylenmemiştir. O arabayı yok kaldırıma çıkartayım yok trafikte makas atayım gibi triplere ve davranışlara kalkışmayınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir