Rent A Car Sabiha Gökçen

Oto kiralama Sabiha Gökçen Havalimanı’nda öyle bir firma var ki dünya çapında tam olarak 3,000 üzeri şubesi vardır. Oto kiralama sabiha gökçen denince aklınıza öyle sıradan firmalar gelmesin. Bugüne kadar sizlere hep aman ne olduğunu bilmediğiniz firmalardan araç kiralamayın diye uyarılarda bulunmuştuk. Ama bu havalimanı için geçerli değildir. Buradaki rent a car sabiha gökçen firmalarının hepsi kurumsal firmalardır.

Peki araba kiralama sabiha gökcen havalimanında nasıl yapılıyor. Normalde bazı firmaların internet üzerinden araç kiralama hizmetleri yok. Bize de ilk başta bu durum tuhaf gelse de daha sonra sebebini anlamış bulunmaktayız. Meğer insanlar online araba kiraladıktan sonra firmaya gittiklerinde o araç çoktan verilmiş oluyor. Bazı oto kiralama sabiha gökçen firmaları ise sadece sınıf modunda araba kiralamanıza izin veriyor. Diyelim ki siz online olarak araba kiralamak istediniz istediğiniz aracı alamıyorsunuz. Ama bazı firmalar var ki istediğiniz marka model aracı hemen alabiliyorsunuz. Araba kiralama sabiha gökçen havalimanında biraz karışık gibi görünse de aslında firmalar çok sağlam ve güvenilir firmalardır. Mesela çoğu firma Fransa ve Almanya kökenli olup merkez ofisleri de yurt dışındadır. Personel size araç teslim esnasında sorun çıkartırsa bu durumu merkeze bildirebilirsiniz. Bizim size fiyat konusundaki tavsiyemiz online araba kiralama olayına pek sıcak bakmayın. İnsanlar genelde İstanbul’daki ofislerini arayıp rent a car firmalarından daha ucuza araba kiralayabiliyorlar. Siz de öyle yapın.

Oto Kiralama Sabiha Gökçen

Sabiha araç kiralama konusunda başka bir konu ise gecenin 2’sinde bile ofislerinin açık olduğudur. Eğer internetten uğraşamam diyorsanız gidip yüz yüze görüşüp araba kiralayabilirsiniz. Bazı firmalar aracı teslim ederken de aracı teslim alırken de sorun çıkartabiliyorlar. Bence hiç bir firma arasında fark yok. Önemli olan firmanın adı değil size karşı olan tutumları ve araçlarının bakımlı olması pek tabi düşük km’li araçlara sahip olmalarıdır. Oto kiralama Sabiha Gökçen Havalimanı’nda garip olaylara da denk gelebilirsiniz. Bazı firmalar sadece şoförün kredi kartı olursa araç kiralamanıza izin veriyorlar bazıları ise bunu pek önemsemiyorlar. Dediğimiz gibi firmaların size karşı olan tutumlarına göre karar vermek daha mantıklı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir