Sabiha Gökçen Araba Kiralama Fiyatları

Sabiha Gökcen oto kiralama firmaları arasında öylesine kaliteli firmalar var ki bugün sizlere marka adı vermeden nasıl hizmet verdikleri hakkında konuşmak istiyorum. Sabiha Gökçen araba kiralama konusunda diğer firmalar bile bu bahsedeceğim firma karşısında tabiri caizse önünü ilikliyorlar. Eğer anlatacaklarıma inanmıyorsanız özelden mesaj atarak size firma adı bile verebilirim o derece diyeyim.

02 Mayıs gününde Sabiha Gökcen arac kiralama firmalarına işimiz düştü. Arkadaşımızın düğünü olacağı için Batman’dan İstanbul’a 10 kişi gelecektik. Bu yüzden ya minibüs kiralayacaktık ya da 3 tane araba kiralayacaktık. Bahsettiğim firma dışındaki herkes siz minibüsü boşverin biz size 3 tane ayrı araç verelim dediler. Ama bu firma 3 aracı ne yapacaksınız en güzeli güzel bir tane Vito Mercedes verelim hem 3 arabaya boşuna benzin parası da vermezsiniz dedikleri zaman benim güvenimi kazanmışlardı. Sözü çok dolandırmıyım Batman’dan İstanbul’a gelen uçak rötar yaptığı için 4 saat Batman Havalimanı’nda bekledik. O arada araç kiralama firması bizim randevu saatimizin geldiğini ve aracın bizi beklediğini söylediler. İlk başta biz de şaşırdık zaten parasını ödemiştik. Neyse Sabiha Gokcen rent a car firmasının önüne geldiğimiz zaman aracı hemen havalimanı dışına çıkarıp güzelce yıkayıp hazırlamışlar ve bizim yolumuzu gözlemişler. Kendimi o an bir prens gibi hissetmiştim. Bundan sonra sabiha gökcen araba kiralama deyince başka firma tanımam. Daha bitmedi şimdi size araçla olan deneyimimizi ve araç teslim esnasında yaşananları anlatacağım.

Sabiha Gokcen Arac Kiralama Araç Teslimi

Normalde sabiha araç kiralama ofislerinin hep sıkıntılı olduğunu duymuştuk ama bu vito macerası bize sanki Allah’ın bir lütfu olmuştu. Diğer firmalar 2 günlük 3 ayrı araç için bizden 1200 TL para istemişlerdi. 3 araç da nereden baksan 2 depo yaksa üzerine bir de 800 TL benzin parası ödeyecektik. Ama bize tek Vito kiralatıp 2 günlük 700 TL alan bu firmaya sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Arkadaşın düğünü bitti ertesi gün boğazda bir güzel kahvaltı yaptıktan sonra sıra batmana gitmek için sabiha gokcen araba kiralama firmasına gidip aracı teslim etmeye geldi. 10 kişi bir aracı kullandığımız için aracın her yerine çizik vuruk kırık var mı diye bakacaklarını düşünürken beklediğimizin tam tersi oldu ve araca hiç bakmadan teslim aldılar. Üstelik uçağa kadar da uğurladılar bizi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir