Trabzon Oto Kiralama Şirketleri

Trabzon ucuz oto kiralama yöntemleri arasında ilk olarak tatil sezonu dışında araba kiralamak çok daha mantıklı bir yöntem olacaktır. Dediğim gibi Trabzon en çok turist çeken şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Trabzon oto kiralama şirketleri özellikle Nisan ile Haziran ayında neredeyse yüzden 25’e varan indirimler yapmaktadır. Buna göre tatil planınızı yapmalısınız.

Kiralık panelvanın önemi ise Karadeniz’in esas güzelliklerinin şehir merkezinde değil de tepelerde kimselerin görmediği yerlerde olduğundan mütevellittir. Her yanı ayrı güzel olan Trabzon’un yaylaları kadar eşsiz güzellikleri yine Karadeniz dışında başka yerde görmek mümkün değildir. Siz siz olun panelvan araç kiralama olayına asla soğuk bakmayın. Bütün kamp malzemelerinizi yanınıza alarak Karadeniz’de eşsiz bir tatil deneyimi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Hatta kamptan da öte gidip üstü çadırlı panelvan araba bulursanız çok daha iyi olacaktır. Rize’deki Gito Yaylası gibi yerlere ulaşım açısından da panelvan araç çok işinizi görecektir. Eğer tek başınıza tatil yapacaksanız da bu tarz bir araba kiralayabilirsiniz. Özellikle Karadeniz’de otostop yapan onlarca genç üniversitelileri aracınıza alarak yol arkadaşı bile bulabilirsiniz.

Panelvan Araç Kiralama Hakkında

Van oto kiralama şirketinden bir tane panelvan kiralamıştık. Özellikle uzun yol yapacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Araç kiralama Trabzon ilinde özellikle okulların kapadığı Haziran 15 ile Eylül 15 tarihleri arasında biraz mümkün olmayabiliyor. Gurbetçi Karadeniz insanları memleketlerine gelmekle birlikte fındık,çay ve Karadeniz’e özgü ürünlerin hasatı için diğer şehirlerden gelen insanlar da panelvan araç kiralayıp tarladan topladıkları hasatları bu araçla nakliye yapıyorlar. Bu yüzden dolayı ben de Van’dan bir tane panelvan araç kiralayıp sırasıyla Kars,Ardahan,Artvin,Ordu ve Giresun illerini 1 ayda gezmiştim. Küçük bir sal yapmıştım kendime salımı da Karadeniz’in azgın sularında test etme imkanı yakalamıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir